Cilvēka Sastāvdaļas
Katrs cilvēks sastāv no četrām daļām:
- Pirmā daļa – gars, ko tehnoloģijā dēvē par ''Thetan''.
- Otrā daļa- dvēsele vai ģenētiskā būtne.
- Trešādaļa – prāts.
- Ceturtā daļa – ķermenis.
Iespējams, lielākais Clearinga Tehnoloģijas atklājums un tās būtiskākais ieguldījums cilvēces zināšanās bija cilvēka gara identificēšana, aprakstīšana un praktiskā lietošana, kas tika paveikta 1951. gada jūlijā Fīniksā, Arizonā. Es to noteicu kā zinātnisku faktu, nevis kā reliģisku vai humanitāru pieņēmumu, ka indivīds – personība – var pēc paša gribas atdalīties no sava ķermeņa un prāta, neradot ķermenim nāvi vai psihiskus traucējumus.
Vēsturiski ir bijušas plašas diskusijas par cilvēka garu vai dvēseli, un dažādi mēģinājumi pakļaut cilvēku kontrolei bija efektīvi, jo cilvēks gandrīz pilnībā nezināja par savu patieso individualitāti.
Spiritualisti identificēja komponentu, ko tie nosauca par "astrālo ķermeni", un izmantoja to savu mērķu sasniegšanai. Klearinga Tehnoloģijā gars ir skaidri atdalīts no tā, ko spiritualisti dēvē par "astrālo ķermeni", un šīs divas lietas nevajadzētu jaukt.
Tāpat kā jūs skaidri zināt, kur atrodaties šajā brīdī, jūs tikpat skaidri apzinātos, ja atrastos atdalīti no sava prāta un ķermeņa. Cilvēki iepriekš to neapzinājās, jo bez Clearinga Tehnoloģijas viņiem bija ļoti ierobežota realitāte par savu spēju atdalīties no prāta un ķermeņa. Tādēļ viņi sevi uztvēra kā daļu no sava prāta un ķermeņa.
Visa komunisma ideoloģija balstās uz uzskatu, ka cilvēks dzīvo tikai vienu dzīvi, ka pēc tās nekā nav un ka indivīdam nav garīgas nozīmes. Pēdējā gadsimta laikā cilvēce kopumā ir atradusies ļoti tuvu šādam stāvoklim – eksistences līmenim, kas ir ārkārtīgi zems un pilnībā izslēdz jebkādu patiesu pašizziņu.
Thetans (gars) un tā stāvokļi
Thetans tiek aprakstīts Tehnoloģijā kā būtība bez masas, viļņa garuma, enerģijas, laika vai fiksētas atrašanās vietas telpā, izņemot pēc paša izvēles vai postulāta. Tātad gars nav lieta – tas ir lietu radītājs.
Parasti Tetans atrodas galvaskausā vai kādā punktā ķermeņa tuvumā. Tetans var atrasties vienā no četriem stāvokļiem:
Pilnībā atdalīts no ķermeņa vai ķermeņiem, vai pat no šīs visuma telpas.
Tuvumā ķermenim, apzināti to vadot.
Ķermenī, visbiežāk galvaskausa dobumā.
"Apgrieztā" stāvoklī, kad Thetans ir piespiedu kārtā izsviests no ķermeņa un nespēj tajā atgriezties.
Pastāv dažādas šo četru stāvokļu pakāpes. No cilvēka perspektīvas visoptimālākais ir otrais stāvoklis, kurā tētans saglabā kontroli un augstu apzinātību.
Thetans var piedzīvot degradāciju, lai gan tas sākotnēji var šķist nesaprotami, jo visa viņa darbība balstās uz postulātiem un spriedumiem. Viņš izmanto savus postulātus, lai dažādos veidos kontrolētu ķermeni.
Fakts, ka Thetans var degradēties, ir acīmredzams, bet tikpat patiesa ir arī viņa spēja jebkurā brīdī pilnībā atgūt savas spējas. Tā kā Thetans saista savu eksistenci ar masu un darbību, viņš neuztver sevi kā individuālu būtni ar konkrētu identitāti, ja vien neiesaistās kādā no dzīves spēlēm.
Tehnoloģijas procesi ļauj indivīdam ātrāk vai lēnāk piedzīvot šo fenomenu. Viens no daudzajiem procesinga mērķiem ir "eksteriorizēt" cilvēku, izvedot viņu otrajā stāvoklī, jo ir atklāts, ka šajā stāvoklī viņš kļūst laimīgāks un spējīgāks.
ĢENĒTISKĀ BŪTNE (Dvēsele)
ĢENĒTISKĀ BŪTNE ir mehānisms, kas ir izveidots, lai nodrošinātu ķermeņa automātiskās funkcijas. Zemākos keisa līmeņos šī būtne vai mehānisms var darboties ar pavisam citiem mērķiem nekā Thetana (gara) mērķi.
Lai gan Ģenētiskajai Būtnei (ĢB) nav patiesas personības, tā sevī satur ierakstus visā ģenētiskajā līnijā – sākot no sākotnējās šūnas un caur visiem evolūcijas slāņiem, ieskaitot iepriekšējo Thetanu pārdzīvotās somatikas, jo reti gadās, ka ķermeni ņem tas pats Thetans atkārtoti.
ĢB, kas atrodas vēdera apvidū, saglabā saikni ar ķermeni vēl kādu laiku pēc tam, kad Thetans to ir pametis, un tā ieiet jaunā ķermenī aptuveni 2-3 dienas pirms ieņemšanas. ĢB nav nepieciešama plaša auditēšana (izņemot psihotiskus gadījumus), un tās apstrādi dēvē par MELT procesingu.
Prāts
Prāts ir komunikācijas un vadības sistēma starp Thetanu un viņa apkārtni. Tas ietver sakaru tīklu, attēlus, enerģijas un masas, kas rodas Thetana mijiedarbībā ar fizisko visumu vai citiem Thetaniem. Thetans organizē dažādas vadības sistēmas, lai nepārtraukti operētu ar ķermeni, un caur ķermeni – ar fiziskā visuma objektiem un citiem ķermeņiem.
Visredzamākā prāta daļa ir mentālie attēli (jeb prāta attēli), kurus atpazīst ikviens, ja vien viņš neatrodas smagā stāvoklī. Tehnoloģijā šādu prāta attēlu dēvē par faksimili, ja tas ir fiziskā visuma "fotogrāfija" no pagātnes, vai par modeli, ja to radījis Thetans pats vai tas ir radīts viņam, bet nesatur fiziskā visuma nospiedumu.
Ja cilvēks uztver attēlus, ko nav radījis pats, mēs to saucam par halucināciju vai, precīzāk, automatismu.
Prāta darbība ir saistīta ar dažādiem fenomeniem. Daži cilvēki, aizverot acis, redz tikai tumsu, citi redz attēlus. Vēl citi uztver attēlus, kas rodas ķermeņa reakciju rezultātā, bet daži redz tikai melnus ekrānus. Citi var saskatīt zelta līnijas vai telpas. Taču prāta pamatā vienmēr ir postulāts un uztvere. Tūkstošiem jaunu prāta fenomenu, kas iepriekš nebija zināmi, tika viegli klasificēti Clīringa tehnoloģijā.
Thetans saņem dažādus iespaidus caur prāta komunikācijas sistēmu, tostarp tiešos fiziskā visuma attēlus. Papildus tam viņš uztver arī pagātnes pieredzi, bet vissvarīgākais ir tas, ka viņš pats, būdams tuvu totālām zināšanām, izdarīs secinājumus par pagātni un nākotni, kuri nav atkarīgi no pašreizējā brīža restimulācijām.
Prāts nav tikai refleksu reakciju mehānisms, kā to apgalvoja vecā marksistiskā psiholoģija, ko reiz mācīja universitātēs. Prāts dalās trīs galvenajās daļās: Analītiskais prāts
Reaktīvais prāts
Somātiskais prāts
Analītiskais prāts
Analītiskais prāts apvieno tiešās vides sajūtas, pagātnes pieredzi (attēlu veidā) un aprēķinus par nākotni, lai veidotu secinājumus, kas balstīti uz situācijas realitāti.
Analītiskais prāts sintezē Thetana zināšanas un apkārtējās vides apstākļus, ļaujot viņam nonākt pie neatkarīgiem secinājumiem. To var raksturot kā prāta attēlu sistēmu, kas ietver gan pagātnes faksimile, gan fiziskā visuma uztveri un tiek vadīta un kontrolēta caur Thetana zināšanām.
Galvenais analītiskajā prātā ir apzināšanās. Tas zina to, ko nolemj zināt, un apzinās to, ko dara.
Reaktīvais prāts
Reaktīvais prāts ir kairinājuma-atbildes mehānisms, kas darbojas zemapziņas līmenī un pastāvīgi reģistrē apkārtējās vides datus, arī bezsamaņas stāvokļos. Tā reakcijas ir automātiskas, un tas darbojas pēc principa: saņemot noteiktu kairinājumu, tas izsauc noteiktu reakciju.
Visa Dianētikas tēma galvenokārt ir saistīta ar šo prātu. Reaktīvais prāts ir zema līmeņa domāšanas mehānisms, kas nespēj veikt loģiskus secinājumus un rada aberatīvus impulsus, kas izpaužas kā ekscentriskums, neirozes un psihozes. Tas uzkrāj visu negatīvo pieredzi un atjauno to brīžos, kad indivīds saskaras ar krīzes situāciju vai apdraudējumu. Tā automātiskās reakcijas bieži vien ir ne tikai nepareizas, bet arī bīstamas.
Reaktīvais prāts ir burtisks – tas tieši interpretē vārdus un situācijas, kas pieredzētas bezsamaņas brīžos. Piemēram, ja kāda frāze tiek izteikta brīdī, kad indivīds ir guvis triecienu, reaktīvais prāts to uztver kā absolūtu pavēli un vēlāk aktivizē tāpat kā hipnotisku suģestiju.
Vēl zemāks reaktīvā prāta līmenis izpaužas situācijās, kad indivīds piedzīvo fiziskas traumas, narkotiku ietekmi, slimības vai stipras sāpes. Vārdi, kas tiek izteikti anestezētam cilvēkam, var vēlāk ietekmēt viņa prātu un ķermeni. Lai saglabātu cilvēka garīgo veselību, ir svarīgi ievērot pilnīgu klusumu viņa tuvumā, ja viņš ir bezsamaņā vai cieš stipras sāpes.
Viens no terapeitiski visspēcīgākajiem efektiem procesingā ir Tetana atdalīšana no prāta, lai viņš varētu brīvi uztvert sevi un savu prātu un pieņemt racionālus lēmumus. Taču eksistē arī piespiedu eksteriorizācijas fenomens, kas var būt ļoti aberatīvs – tas notiek, kad indivīds piedzīvo traumu, ķirurģisku operāciju vai šoku, kas viņu pietuvina nāvei un izmet ārpus ķermeņa nepārvaramas piespiedu ietekmes dēļ.
Ja reaktīvais prāts satur šādus piespiedu eksteriorizācijas momentus, vēlāk indivīdu var būt grūtāk eksteriorizēt apzinātā procesā. Tomēr mūsdienu procesings ar to tiek galā. Cilvēki nereti baidās no eksteriorizācijas, jo reaktīvais prāts to automātiski saista ar nāves pieredzi. Realitātē apzināta eksterizācija nav sāpīga, bet tieši dziedinoša un atbrīvojoša.
Somatiskais prāts
Trešā prāta daļa ir somatiskais prāts. Tas ir vēl primitīvāks nekā reaktīvais prāts, jo neietver nekādu domāšanu, bet sastāv tikai no darbībām. Impulsi, ko Tetans nosūta ķermenim, iziet cauri dažādiem prāta mehānismiem un sasniedz apziņas, bezapziņas un endokrīno sistēmu. Endokrīnā sistēma spēj analizēt situāciju un tieši reaģēt uz saņemtajiem impulsiem.
Diemžēl somatiskais prāts pakļaujas augstāk stāvošiem mehānismiem – Thetanam, analītiskajam un reaktīvajam prātam. Citiem vārdiem sakot, Thetans var tieši ietekmēt somatisko prātu, tāpat kā to var analītiskais un reaktīvais prāts. Tas nozīmē, ka nervu sistēma, dziedzeri, muskuļi un ķermeņa masas reaģē uz dažādiem impulsiem, kas var būt zemākas kvalitātes nekā iepriekšējie.
Tāpēc nav pārsteidzoši, ka eksistē tādi traucējumi kā psihosomatiskās slimības. Thetans bieži neapzinās, ka somatiskais prāts ir pārslogots ar komandām vai traucējumiem, un viņš neapzinās savu iesaisti ķermeņa procesos. Tā kā Thetans reti apzinās reaktīvo prātu, tas dod pēdējam iespēju tieši, bez kontroles, ietekmēt nervus, muskuļus un dziedzerus.
Jo reaktīvais prāts spēj uzturēt fiksētas komandas, tas var izraisīt somatiskā prāta traucējumus, kā rezultātā rodas slimības, sāpes, fiziski defekti un aberācijas, pat bez Thetana apzinātas līdzdalības. To dēvē par fizisku slimību, ko izraisa prāts. Vienkāršāk sakot, šādas slimības rodas reaktīvā prāta uzkrāto sāpju un bezsamaņas pieredzes dēļ.
Nav svarīgi, vai Thetans bija pie apziņas vai bezsamaņā, kad tika uztverts konkrēts faksimile. Enerģētiskā masa, ko tas rada, ir tieši tāda pati enerģija, kādu var novērot elektriskajā spuldzē vai ugunī. Agrāk tika uzskatīts, ka psihiskā enerģija atšķiras no fiziskās, bet Clearinga Tehnoloģijā tika atklāts, ka psihiskā enerģija ir tikai smalkāks fiziskās enerģijas līmenis.
To var pārbaudīt eksperimentāli: Thetans var veidot un ievietot mentālos attēlus ķermenī, kas palielina tā masu, vai izmest tos ārā, kas samazina ķermeņa masu. Šādi eksperimenti tiešām ir veikti, un atklāts, ka ķermeņa svars var mainīties līdz pat 15 kg, atkarībā no tā, vai tiek radīta vai atbrīvota "psihiskā enerģija". Enerģija ir enerģija – tā var atšķirties pēc viļņa garuma un īpašībām, bet tā mijiedarbojas ar fizisko pasauli.
Lai iegūtu pilnīgāku izpratni par prātu, ieteicams izlasīt grāmatas "Dzīves Dinamika – Ievads dianētiskajos pētījumos" un "Dianētika: Mūsdienu dvēseles veselības zinātne". Šīs grāmatas tika sarakstītas pirms augstāko esības līmeņu atklāšanas, bet tās sniedz pilnīgu pārskatu par prātu, tā struktūru un iespējām.
Ceturtā cilvēka daļa ir fiziskais ķermenis
Vislabāk to var izpētīt tādās grāmatās kā "Greja Anatomija" un citos anatomijas materiālos. Tā ir medicīnas ārstu, kā arī vecās skolas psihiatru un psihologu darbības sfēra, kuri lielākoties nodarbojās ar ķermeņa kultu. Ķermenis tiek pētīts strukturāli, un tā dažādās darbības un reakcijas ir sarežģītas un interesantas.
Kad Tīrīšanas vai Clearinga Tehnoloģija sniedza biofizikas pamatojumu, tas notika, pateicoties daudziem atklājumiem par psihiskās enerģijas mijiedarbību ar fizisko enerģiju un procesiem, kas norisinās ķermenī šo mijiedarbību rezultātā. Biofizika kļuva iespējama tikai pēc tam, kad Tehnoloģija atklāja pastāvīga elektriskā lauka esamību ap ķermeni, kas lielā mērā ir neatkarīgs no cilvēka prāta, bet tomēr atrodas tā ietekmē.
Ķermenis eksistē savā telpā, ko veido enkura punkti. Šo punktu kopums var radīt elektronu plūsmas, kas izraisa nopietnu diskomfortu indivīdam. Izmainot šo elektrisko lauku, kas atrodas gan ārpus ķermeņa, gan tā iekšienē, var mainīties arī ķermeņa struktūra, funkcionalitāte un pat fiziskās īpašības. Šis elektriskais lauks dominē pār ķermeņa fizisko struktūru un to regulē.
Tādējādi uz ķermeni iedarbojas ne tikai trīs prāti, bet arī tā elektriskais lauks.
Pieredzējis auditors var padarīt šo lauku redzamu vidusmēra cilvēkam un to noregulēt, lai gan tas nav viņa galvenais uzdevums. Tāpēc elektrošoka izmantošana ir ārkārtīgi bīstama, un saprātīgi cilvēki to neizmanto. Elektrošoka mērķis nekad nav bijis dziedināšana – tas tika izmantots piespiedu pakļaušanai, un rezultātā indivīds izjūt šausmas no iespējas pilnībā sajukt prātā.
Elektrošoks izjauc ķermeni aptverošo elektrisko lauku, izraisot veselības pasliktināšanos un fiziskas problēmas. Tas paātrina nāvi, nevis dziedina. Tie, kas atbalstīja elektrošoka izmantošanu, apgalvoja, ka, ja viņiem tiek liegta eitanāzija, tad vismaz elektrošoks, smadzeņu operācijas un narkotikas kalpo kā tās daļēja alternatīva. Patiesībā liels procents šādu gadījumu beidzas ar nāvi, kas arī bija viņu slēptais nodoms.
Psihofiziskās struktūras izpratne
Zināšanas par psihofizisko ķermeņa uzbūvi var būt noderīgas tā dziedināšanai, un pirms auditinga Clearinga Tehnoloģijas tās neeksistēja. Medicīna spēj daudz ko panākt, izmantojot bioloģiskos līdzekļus un ķirurģiju, un tā ir būtiska ārkārtas situācijās, dzemdniecībā un ortopēdijā. Taču medicīna pat nespēj definēt prātu un nepieskaras sfērai, kas attiecas uz auditinga Tehnoloģiju.
Visas četras cilvēka daļas – Tetans, dvēsele, prāts un ķermenis – ir savstarpēji saistītas un nepārtraukti ietekmē viena otru. No visām trim Thetans ir vissvarīgākais, jo bez Thetana nav ne prāta, ne dzīvības ķermenī. Taču bez ķermeņa un prāta Thetans tomēr turpina eksistēt. Thetans ir pati personība. Tu esi tu – ķermenī.
Para-Tehnoloģija un eksistences noslēpumi
Para-Tehnoloģija Clearings aptver visas neizpētītās dzīves jomas, kuras vēl nav pilnībā izskaidrotas. Tomēr pētījumi skaidri rāda, ka galvenā dzīvības aktivitāte ir Thetana aktivitāte. Ja nav Thetana, dzīvība vairs nepastāv.
Nav skaidrs, vai katram kukainim ir savs gars vai arī viens gars vada lielu daudzumu kukaiņu. Nav arī pilnībā noskaidrots, kā notiek mutācijas un evolūcija, ja tās vispār notiek. Un, lai gan cilvēki daudz spekulē par Augstāko Radītāju, Clearinga Tehnoloģija nepievēršas astotajai dinamikai.
Tomēr daži fakti ir pilnīgi skaidri:
Indivīds pats ir gars, kas pārvalda ķermeni caur prātu.
Thetans var radīt telpu, enerģiju, masu un laiku.
Thetans var atdalīties no ķermeņa, neradot tā nāvi, un turpināt to kontrolēt.
Thetans nevēlas atcerēties iepriekšējās dzīves pēc tam, kad viņš nomaina ķermeni un prātu.
Cilvēks miršanas brīdī vienmēr eksteorizējas.
Pēc eksteorizācijas Thetans parasti atgriežas uz tās pašas planētas un izvēlas jaunu ķermeni, kas bieži ir līdzīgs iepriekšējam.
Dzīve pēc dzīves un atbildība par nākotni
Pāra-Tehnoloģijā ir daudz diskusiju par "starp-dzīves" fāzēm, bet ir viena skaidra patiesība – Thetans ir nemirstīgs un viņš tikai "izliekas", ka mirst, vienkārši aizmirstot pagātni.
Ir pietiekami daudz pierādījumu, ka Thetans atgriežas un turpina dzīvot. Viņš ir arī ļoti nobažījies par to, lai atstātu kaut ko nākotnei, ko varētu izmantot savā nākamajā dzīvē.
Tāpēc cilvēki tik ļoti fokusējas uz seksu – vajadzīgs pēc iespējas vairāk ķermeņu nākotnes paaudzēm. Tas, ko mēs radām sabiedrībā, ietekmē mūs nākamajā dzīvē.
Šī nav ticība vai teorija – Tehnoloģijā cilvēkiem netiek uzspiesti uzskati, jo katrs pats var piedzīvot šīs lietas. Pierādījums tam, ka mūsu nākotne ir mūsu nākamā dzīve, pilnībā maina izpratni par dvēseles iesaisti dzīvē.
Tas neiet pretrunā ar reliģijām, jo lielākajā daļā ticību netiek skaidri norādīts, ka cilvēks uzreiz dodas debesīs vai ellē. Patiesībā indivīds vienmēr atgriežas un piedzīvo to civilizāciju, kuru pats ir palīdzējis veidot.
Tādējādi katrs indivīds ir atbildīgs par to, kas notiek šodien, jo viņš to piedzīvos rīt.
Vadība
Var redzēt, ka šīs četras cilvēka sastāvdaļas ir cieši saistītas ar vadību. Vadības anatomija sastāv no: sākt, mainīt un apturēt.
Vadības zaudējums rodas kopā ar visu-noteiktības (all-determinism) zaudējumu. Kad indivīds kļūst pārlieku fanātisks attiecībā uz kaut ko, atdalot sevi no pārējās vides, viņš vairs nevar pilnībā vadīt šo vidi tādā pakāpē, kā viņš to varētu. Tādējādi viņš zaudē spēju sākt, mainīt un apturēt vidi. Vadības definīcija kā spēja sākt, mainīt un apturēt ir zinātniska definīcija Tehnoloģijā. Šie trīs izpausmes veidi ir saistīti ar redzamo darbības ciklu: radīšana, izdzīvošana, iznīcināšana. Katrs indivīds atrodas kaut kur uz šīs līnijas. Indivīds, kas galvenokārt koncentrējas uz izdzīvošanu, parasti ir tendēts uz lietu maiņu. Indivīds, kas atrodas tuvu iznīcināšanai, galvenokārt nodarbojas ar lietu apturēšanu. Indivīds, kas dzīvo sirdī un prātā, koncentrējas uz radīšanu.
Katram indivīdam var rasties trīs nopietnas problēmas: nespēja sākt, nespēja mainīt un nespēja apturēt. Psihiska saslimšana lielā mērā ir nespēja apturēt. Neiroze ir ieradums, kas, pasliktinoties, pilnībā iziet no kontroles. Indivīds tik bieži tiek apturēts dzīvē, ka viņš kļūst par apturēšanas pretinieku un tik spēcīgi ienīst apturēšanu, ka vispār pārstāj vēlēties apturēt kaut ko. Visu veidu neirozes un psihozes pilnībā rodas no nespējas sākt, mainīt vai apturēt.
Pētot cilvēka sastāvdaļas, mēs atklājam, ka visas darbības, uzvedības un rīcības tiek iniciētas no Thetana.
Sākot kaut ko, viņš var pazaudēt modrību, novirzīties no kursa un nostiprināt savu uzmanību noteiktā virzienā, kas noved pie šo trīspakāpju nespējas. Taču šī vadības anatomija attiecas uz katru cilvēka daļu.
Indivīds vispirms kļūst nespējīgs sākt, mainīt un apturēt bez ārējās palīdzības. Tad prāts var ieiet šajā pašā stāvoklī un vairs nevar patvaļīgi sākt, mainīt vai apturēt. Pēc tam pati fiziskā forma sāk ciest šīs nespējas un vairs nevar sākt, mainīt vai apturēt. Dīvaini, taču apkārtējā vide var ietekmēt indivīdu tā, ka Thetana "korpuss" (body thetan) kļūst nespējīgs ne pēc paša Thetana izvēles.
Tāpat reaktīvā apziņa var kļūst nespējīga ne pēc fiziskās formas, ne pēc Thetana izvēles. Tomēr pats Thetans var kļūst nespējīgs tikai tad, ja viņš kļūst pārlieku fanātisks vai pārlieku maz noteicošs, radot sev problēmas.
Tomēr visas šīs grūtības ir tikai sprieduma kļūdas. Kā Thetans izlemj, tā tas ir. Galu galā, Thetanam nav savu problēmu. Visas problēmas ir "citu cilvēku problēmas" un tām ir jāpastāv prātā, fiziskajā formā, citos cilvēkos vai apkārtējā vidē, lai Thetanam vispār būtu problēmas. Līdz ar to viņa grūtības galvenokārt saistās ar to, kā palikt Spēlē un uzturēt tās gaitu.
Ja Thetans no kaut kā cieš, tad tas ir pārradīšana. Pārradīšanas izpausme var būt savu pašu radījumu iznīcināšana vai citu radījumu destruktīva klātbūne. Tā Thetans var nonākt pie pārliecības, ka viņš ir "ieslodzīts", ja kāds ir radījis kaut ko pārāk spēcīgu.
Tehnoloģijā mums ir viena būtiska atšķirība. Mēs nodarbojamies ar atklājumiem. Vienīgais, kas patiesi ir radīts Tehnoloģijā, ir grāmatas un darbi, kuros Tehnoloģija ir izklāstīta. Ezotēriskie fenomeni tiek atklāti un ir kopīgi visiem cilvēkiem un visām dzīvības formām. Clīringa Tehnoloģija necenšas pārradīt katru Thetanu savā ceļā. Protams, var uzskatīt Tehnoloģiju par radījumu un domāt, ka tā tiecas pēc pārākuma. Taču pareizāk būtu to skatīt citādi, jo tās mērķis ir palīdzēt DZĪVĪBAI KOPUMĀ, dodot tai iespēju radīt labāku civilizāciju un labāku spēli. Tehnoloģijā nav tādu principu, kurus nebūtu iespējams pilnībā pierādīt ar zinātniskām metodēm.