Par e-metru

Saturs:

- Ievads
- Kā E-metrs Patiesībā Darbojas
- Elektriskā Pretestība Un Tās Loma E-metra Darbībā
- Elektriskais Ķēdes Princips Un E-metra Darbība
- Tonālās Sviras Funkcija Un E-metra Nolasījumi
- Kas Liek E-metram Reģistrēt Nolasījumus?
- Praktiska E-metra Demonstrācija
- Elektriskās Strāvas Iedarbība Uz Nesējviļņiem
- Pinča Tests
- Atmiņas Atsaukšana Un Incidentu Izlādēšana
- ''floating Needle'' Un Jūtības Nozīme
- E-metra Nozīme Auditēšanā
- Pašnoteiktās Būtnes Rehabilitācijas Priekšnoteikumi

Ievads

Domu mērīšana ar mērierīci nav jaunums; jaunums ir šī mērījuma izpratne un precizitāte. Jau ļoti sen dažādas būtnes ir zinājušas, ka domas un elektriskās izpausmes ir cieši saistītas. Ir ziņots, ka Einšteins esot teicis: viss, ko novērotājam vajadzētu darīt, ir nolasīt mērierīci un ziņot par tās rādījumiem. Tas ir pietiekami patiess apgalvojums. Taču cilvēka prātu iespējams nolasīt ar mērierīces palīdzību tikai tad, ja šī ierīce ir precīza un nemainīga, un tikai tad, ja novērotājs zina, kādus jautājumus uzdot. Hubbarda elektrometra izgudrošana neapšaubāmi ir vēl viens Saentoloģijas pirmais atklājums, jo tas ir pirmais patiesi precīzais un nemainīgs mērierīces veids, kāds jebkad izmantots prāta izpētes jomā. Patiesību sakot, E-Metrs pilnībā aizēno tādus izgudrojumus kā mikroskops. Leevenhuks atklāja veidu, kā atrast baktērijas; E-Metrs nodrošina cilvēcei iespēju atrast brīvību, pacelties līdz tādiem sociāliem un konstruktīviem līmeņiem, par kādiem cilvēks nekad nav pat sapņojis, un izvairīties no briesmām šajā ceļā, kuras būtu daudz nāvējošākas nekā jebkura līdz šim zināmā vai izveidotā baktērija. Pirmais E-Metrs tika izgatavots 1950. gadā, un gadu gaitā tam ir veikti daudzi uzlabojumi, lai paaugstinātu tā efektivitāti un precizitāti. Tomēr šīs ierīces darbības pamatprincips paliek nemainīgs. Sākot ar pirmo veiksmīgi izstrādāto E-Metru, līdz pat jaunākajam Mark VI OT E-Metram, kā arī tā priekštečiem Mark V, Mark IV un visiem iepriekšējiem modeļiem, visi darbojas, balstoties uz tiem pašiem pamatprincipiem. E-Metrs ir instruments, kas mēra emocionālās reakcijas caur sīkiem elektriskiem impulsiem, ko rada domas. Šajā grāmatā sniegti precīzi apraksti un ilustrācijas par to, kā E-Metrs darbojas un kā tas palīdz sasniegt šo mērķi. Lai pilnībā izprastu E-Metra darbību, pirmais, kas jāzina, ir jēdziens "faksimils". Tāpēc šī grāmata sniedz arī pamata datus par Tetanu, viņa attiecībām ar fizisko Visumu un faksimila dabu. Atsevišķā nodaļā ir aplūkoti būtiski fiziskā Visuma aspekti, tomēr ir ļoti ieteicams izpētīt arī L. Rona Habbarda darbus "Saentoloģija: 8-80" un "Saentoloģija 8-8008", lai vēl vairāk padziļinātu izpratni par šo tēmu. E-Metrs ir instruments, kas izstrādāts tikai un vienīgi priekš apmācītiem studentiem, kuri ir apmācīti izmantot šo ierīci precīzi. Tā galvenais mērķis ir palīdzēt oditoram identificēt savos pre-clear prāta stāvokli, lai pēc tam varētu sniegt oditingu un palīdzību ceļā uz brīvību. Mūsu meistarība E-Metra lietošanā ir uzticība, kas nes atbildību.

Kā E-Metrs patiesībā darbojas

Gadu gaitā auditori ir izstrādājuši dažādus priekšstatus par to, kā darbojas E-Metrs. Tie, kuriem ir kāda pieredze elektrotehnikā vai elektronikā, parasti viegli izprot tā darbības pamatprincipus, taču lielākajai daļai, kuri nav pazīstami ar šo jomu, tas dažkārt sagādājis grūtības. Daži pat izvairās no tehniskajiem aspektiem un ar E-Metru saistītās terminoloģijas. Protams, lai efektīvi izmantotu E-Metru, nav obligāti jāsaprot tā tehniskā uzbūve. Auditoram (par laimi) nav jābūt elektronikas speciālistam vai jāpārzina E-Metra elektriskās shēmas, lai prasmīgi to lietotu un iegūtu standarta tehniskos rezultātus. Tomēr daudzi auditori ir izrādījuši interesi par padziļinātu izpratni – kā tieši E-Metrs strādā un uz kādiem principiem tas balstās. Tas ir pilnīgi saprotami, jo E-Metrs ir neatņemama auditora ikdienas darba sastāvdaļa. Tāpēc ir loģiski, ka viņš vēlas labāk izprast tā darbību. E-Metra darbība balstās uz ļoti vienkāršu principu. Tas "plūdina" nelielu elektrisko strāvu caur preklearu, izmantojot šo elektrisko strāvu kā nesējvilni, lai uztvertu elektriskās enerģijas izmaiņas, kas notiek preklearā vai tā tuvumā. Šīs nelielās elektriskās svārstības tiek pastiprinātas E-Metra iekšienē un kļūst redzamas kā adatas lasījumi. Patiesībā E-Metrs ir savstarpēji saistīta ierīce, kas darbojas kopā ar "Bankas" elektroniku. "Bankā'' ir enerģija, kas sastāv no elektrības, un, kad caur šo sistēmu plūst elektriskā strāva, tā reģistrē izmaiņas. Dzīvība spēj uztvert triecienus, uzslāņojumus un saglabāt vai dublēt tos. Tā ir dzīvības spēja – un tieši to E-Metrs mēra. E-Metrs vienkārši reģistrē reakcijas uz dzīves impingementiem. Tiem, kuri vēlas padziļinātāk izprast E-Metra darbības principus, šajā nodaļā tiek apskatīti elektriskie fenomeni un tas, kā E-Metrs saistīts ar preklearu banku un kas izraisa E-Metra lasījumus. Lai pilnvērtīgi izprastu E-Metra darbību, vispirms ir jāsaprot daži vienkārši elektrības pamatjēdzieni. Kas īsti ir elektrība? Tā ir enerģijas plūsma – nekas sarežģītāks par to. Elektrisko enerģiju var uzkrāt vai virzīt noteiktā virzienā. Tā var tikt novadīta, un vislabāk tā plūst caur metāliem, kurus sauc par vadītājiem. To var novērot gan mājsaimniecībā, gan birojā, gan arī pašā E-Metrā, kur elektriskā enerģija no baterijas tiek novadīta pa vara vadiem. Tieši no tāda paša materiāla ir izgatavoti arī E-Metra elektrodi.


Elektriskā pretestība un tās loma E-Metra darbībā

Ir vielas, caur kurām elektriskā enerģija neplūst, un tās sauc par izolatoriem. Labi izolatori ir stikls, gumija, plastmasa, koks, porcelāns un keramika. E-Metra elektrodi ir pārklāti ar vinila plastmasas izolatoru, lai nodrošinātu pareizu elektrisko plūsmu un nepieļautu nekontrolētus signālus. Arī daudzi instrumenti, piemēram, kniebējknābji un skrūvgrieži, tiek izgatavoti ar plastmasas vai gumijas pārklājumu, lai novērstu tiešu elektrisko kontaktu. Ir arī vielas, caur kurām elektriskā enerģija var plūst, bet ar ierobežojumiem – šīs vielas sauc par rezistoriem. Rezistori darbojas kā barjeras enerģijas plūsmai. Piemēram, ja pa dārza šļūteni plūst ūdens un jūs to saspiežat, sašaurinot caurplūdi, ūdens plūsma tiek ierobežota – līdzīgi notiek ar elektrību, kad tai jāpārvar elektriskais rezistors. Ja aizsprostojat šļūtenes galu ar sūkļiem, plūsma tiek palēnināta, un izplūstošā ūdens daudzums un spiediens samazinās. Tieši tas pats attiecas uz elektrisko enerģiju – pretestība var samazināt un ierobežot elektrības plūsmu.Parasts elektriskais rezistors sastāv no oglekļa. Elektrība var plūst caur oglekli, taču ne tik labi kā caur metālu. Ja ogleklim pievieno piemaisījumus vai pagarina tā struktūru, pretestība palielinās, un elektriskās plūsmas daudzums tiek samazināts. Vēl viens bieži sastopams rezistors ir ļoti plāns vads – līdzīgi kā ar ierobežotu dārza šļūteni, elektrībai ir grūtāk plūst caur plānu vadu, kas samazina elektrisko enerģiju. Daži rezistori tiek izgatavoti, pievienojot piemaisījumus metāla vadam, tādējādi palielinot pretestību. Elektrība var plūst arī caur cilvēka ķermeni. Lai gan ķermeņa šūnas nav labi elektrības vadītāji, tās tomēr vada elektrisko enerģiju, un strāva var tām izplūst cauri. Elektriskā pretestība ir ļoti precīzi izmērāma, un tās mērvienība ir omi (ohms). Jo augstāka pretestība, jo lielāka omu vērtība. Mainīgais rezistors ir ierīce, ko izmanto, lai mainītu pretestības līmeni elektriskajā vadītājā. Šī ierīce sastāv no pretestības materiāla un pārvietojama kontakta, kas ļauj kontrolēt pretestību dažādos līmeņos. Jo vairāk pretestības tiek pievienots elektriskajai plūsmai, jo mazāks kļūst elektrības spiediens un daudzums. Šo principu var salīdzināt ar ūdens krānu – ja tas ir pilnībā atvērts, plūsma un spiediens ir maksimāls, ja tas tiek daļēji aizgriezts, ūdens plūsma un spiediens samazinās. Potenciometrs ir īpaša mainīgā rezistora forma. Dažkārt to saīsināti dēvē par "potu". E-Metra toņa svira ir potenciometra veids, un to dažreiz dēvē arī par "potu". Potenciometrs tiek izmantots, lai palielinātu vai samazinātu elektriskās enerģijas spiedienu (spriegumu) un kontrolētu elektriskās plūsmas apjomu.

Elektriskais ķēdes princips un E-Metra darbība

Elektriskā ķēde ir pilnīgs ceļš, pa kuru var plūst elektriskā strāva. Augstāk redzamajā attēlā ir attēlota vienkārša elektriskā ķēde. Pirmajā piemērā slēdzis atrodas izslēgtā pozīcijā, un ķēde ir atvērta. Tā kā ķēde nav noslēgta, elektriskā strāva nevar plūst. Otrajā piemērā slēdzis ir ieslēgtā pozīcijā, un ķēde ir noslēgta. Redzams, kā neliela elektriskās enerģijas plūsma izplūst no baterijas, plūst pa vadu, caur slēdzi, caur spuldzīti, atgriežas pa vadu un nonāk atpakaļ baterijā. Bateriju var uzskatīt par enerģijas krātuvi, kas nodrošina elektrisko plūsmu visā ķēdē. 
Savā vienkāršākajā formā veido trīs galvenās daļas:
1) Ķēde, kas sastāv no:
- Pre-O.T. elektriskā ķēdes posma
- Baterijas
- Toņa sviras
2) Pastiprinātājs
3) Indikatora mehānisms

E-Metra elektriskajā ķēdē ir neliela baterija, kas ir līdzīga tai, ko izmanto kabatas lukturī vai tranzistora radio. Šī baterija nodrošina ļoti mazu elektriskās enerģijas plūsmu, kas plūst:
- Pa E-Metra elektrodiem
- Caur Pre-O.T. ķermeni
- Atpakaļ E-Metrā

Šī elektriskā plūsma (kas ir ļoti neliela) darbojas kā nēsātājvilnis. Tas nozīmē, ka šī plūsma ir strāvas viļņu nesējs, kuru var ietekmēt dažādi faktori un kas var pārnest informāciju. Lai E-Metru varētu nolasīt, niecīgajai elektriskās enerģijas plūsmai caur preklīru ir jāsaglabājas nemainīgai. Kad šī plūsma tiek samazināta palielinātas pretestības dēļ, E-Metra bultiņa pārvietojas pa ciparnīcu pa kreisi. Tas notiek tāpēc, ka preklīrs "piesaista masu". Šī ir reālā mentālā masa (kondensētā enerģija), kas darbojas kā pretestība elektriskās enerģijas plūsmā no E-Metra. Sīkā nesošā viļņa plūsma tiek daļēji bloķēta. Lai pārvarētu šo bloķēšanu un uzturētu nemainīgu strāvas plūsmu, ir jāpalielina spiediens aiz šīs niecīgās plūsmas. E-Metra gadījumā nesošā viļņa spiediens tiek palielināts, pagriežot tonālo sviru pa labi – to paceļot. Kad tonālā svira tiek pagriezta pa labi, spiediens (spriegums) nedaudz palielinās, līdz nesošais vilnis kļūst pietiekami spēcīgs, lai izlauztos cauri masai, ko preklīrs ir piesaistījis, un tādējādi tas pats strāvas apjoms var atkal plūst caur preklīru un atpakaļ uz E-Metru. Šis elektriskā spiediena (sprieguma) pieaugums ir ļoti neliels. Faktiski E-Metra baterijas radītais potenciālais spiediens jeb spriegums paliek nemainīgs. Tonālā svira vienkārši regulē, cik daudz no baterijas sprieguma ir nepieciešams, lai "izstumtu" nesošo vilni caur preklīru. Nepieciešamais spriegums tiek noteikts pēc mentālās masas vai pretestības apjoma, kas atrodas preklīrā. Kad preklīrs "izpūš" piesaistīto masu, pretestība elektriskās enerģijas plūsmai caur preklīru samazinās. Nesošais vilnis var plūst caur preklīru vieglāk, un, lai uzturētu to pašu elektriskās enerģijas plūsmas apjomu, ir nepieciešams mazāks spiediens (spriegums). Šādā gadījumā tonālā svira jānoregulē pa kreisi (uz leju), lai samazinātu spiedienu aiz elektriskā nesošā viļņa un atgrieztu bultiņu atpakaļ uz ciparnīcas.

Tonālās Sviras Funkcija un E-Metra Nolasījumi

Mēs redzam, ka tonālā svira mēra masas blīvumu (grēdas, attēlus, mašīnas, ķēdes) preklīra prātā. Šī ir reāla masa, nevis iedomāta – to var nosvērt, izmērīt pēc pretestības u.c. Tādējādi tonālā svira reģistrē gadījuma stāvokli jebkurā brīdī procesinga laikā. Tonālā svira arī mēra gadījuma progresu sesijas laikā – kad tā virzās uz augšu, tas nozīmē, ka tiek restimulēta pietiekama elektriskā lādiņa daudzuma klātbūtne; savukārt, kad tā virzās uz leju, tas nozīmē, ka preklīrs šo lādiņu adekvāti atbrīvo. Pirms sāk audinga sesiju, E-Metru ir nepieciešams pareizi noregulēt. Tas ir jāpielāgo tā, lai plūstu pareizais elektriskās enerģijas daudzums caur preklīru un tiktu nodrošināti pareizi nolasījumi tonālās sviras skalā. Šis regulējums tiek veikts, atstājot preklīra vadus atvienotus. Kad E-Metru ieslēdz bez ievietota džeka kontakta, ar metra izejas līnijām tiek savienots 5,000 ohmu rezistors. Šis rezistors atrodas E-Metra iekšpusē, tieši aiz džeka ieejas. Ar šo zināmo 5,000 ohmu pretestību, trima regulēšanas poga tiek noregulēta tā, lai bultiņa atrastos nulles iestatījumā, kamēr tonālās sviras rādītājs ir iestatīts uz 2.0 tonālās sviras skalā. Šādā veidā E-Metrs tiek sagatavots, lai nodrošinātu pareizu elektriskās plūsmas līmeni, un tas ir noregulēts, lai sniegtu standarta tonālās sviras rādījumus. Kad džeka kontakts tiek ievietots E-Metrā, mazais 5,000 ohmu rezistors tiek atvienots, un preklīrs ir gatavs paņemt elektrodes ("kannas"). Tad auditori noregulē tonālo sviru, līdz bultiņa parādās uz ciparnīcas.

Kas Liek E-Metram Reģistrēt Nolasījumus?

Kad preklīrs tur divas elektrodes, un tonālā svira ir noregulēta tā, lai bultiņa būtu redzama ciparnīcā, tiek izveidota pilnīga elektriskā ķēde, kurā caur preklīru plūst stabila elektriskās enerģijas plūsma. Šī niecīgā elektriskā plūsma caur preklīru darbojas kā nesošais vilnis. Tas nozīmē, ka elektriskā plūsma caur preklīru var tikt ietekmēta ar dažādiem faktoriem. Tā var reaģēt uz elektriskajiem traucējumiem, kas rodas tuvu tai – nesošais vilnis uztver šos traucējumus un dublē to viļņu struktūru. Šo procesu var salīdzināt ar klavierēm: Ja atverat klavieru vāku, nospiežat dampera pedāli un iedziedat kādu noti tieši klavieru korpusā, stīgas sāk rezonēt un atkārtot jūsu balsi. Šajā gadījumā klavieru stīgas darbojas kā nesošais vilnis, kas tiek ietekmēts no skaņas vibrācijām. Tas pats princips darbojas arī uz ģitāras vai vijoles stīgām – tās var sākt rezonēt no skaņas vibrācijām, pat ja uz tām tieši nespēlē. E-Metrā mēs izmantojam niecīgu elektriskās enerģijas plūsmu kā nesošo vilni. Kad kāda jauna enerģijas forma parādās preklīra tuvumā, nesošais vilnis to uztver. Pastāv elektriskais lauks, kas atrodas ap un iekš preklīra ķermeņa. Mazā E-Metra elektriskā plūsma, kas tiek nodota caur preklīru, ir ietekmējama ar elektriskajām svārstībām un traucējumiem, kas rodas šajā elektriskajā laukā. Preklīru ieskauj masas, attēli, grēdas un pilnīgs viņa laika joslas ieraksts (t.s. "time track"). No kā sastāv šie attēli? Ir pierādīts, ka mentālā enerģija, kas tiek ietverta attēlos, un, piemēram, elektrības uzņēmuma radītā enerģija atšķiras tikai pēc viļņu garuma. Mentālā enerģija ir augstāka un smalkāka fiziskās enerģijas forma. Tādēļ, kad preklīrs domā domu, skatās uz attēlu, atkārtoti pieredz incidentu vai pārvieto kādu daļu no savas "bankas", viņš izmanto elektrisko enerģiju, un tādējādi elektriskais traucējums rodas viņa elektriskajā laukā vai ķermenī. Šīs elektriskās svārstības laukā tiek uztvertas ar nesošo vilni un transportētas pa vadu no elektrodes atpakaļ uz E-Metru.

PRAKTISKA E-METRA DEMONSTRĀCIJA

Ir neliels praktisks eksperiments, ko vari veikt ar savu E-Metru, lai iegūtu realitāti par šo tēmu. Lai veiktu šo demonstrāciju, tev būs nepieciešams: stiprs magnēts (plakans stieņa magnēts vai pakava magnēts); aptuveni 1,8 metrus garš izolēts elektrības vads. Savieno viena vada galu ar vienu no E-Metra elektroda klipšiem. Otrā galā pievieno 12 500 omu rezistoru, kas tiek izmantots, lai kalibrētu Tone Arm uz 3.00. Tad pievieno rezistora otru galu atlikušajam E-Metra elektrodam un ieslēdz E-Metru. Tagad esi izveidojis elektrisko ķēdi, kurā vads ar rezistoru var tikt salīdzināts ar preklīra ķermeni, caur kuru plūst nesējviļņi.

ELEKTRISKĀS STRĀVAS IEDARBĪBA UZ NESĒJVIĻŅIEM

Uzgriez maksimālo jūtību un iestati Sensitivity Booster uz 128. Noregulē Tone Arm, līdz bultiņa atrodas uz "Set". Ļauj tam stabilizēties. Aptin elektrības vadu ap vienu roku, veidojot spirāli. Paņem magnētu un kustini to gar vadu – uz augšu, uz leju, uz priekšu, atpakaļ. Tu ieraudzīsi, kā E-Metra adata sāk reaģēt, rādot enerģijas pārnesi, kas rada traucējumus nesējviļņos. Ievēro – tev nemaz nevajadzēja pieskarties vadam, lai radītu reakciju!

PINČA TESTS


Pievieno E-Metra elektroda "kannas" un palūdz kādu turēt tās rokās. Paziņo viņam, ka veiksi "pinča testu". Kad bultiņa ir redzama E-Metra skalā, stipri ieknieb viņam rokā. Ievēro, ka E-Metra adata reaģē, un bieži vien Tone Arm paaugstinās. Tu tikko ieraudzīji, stāvokļa "TAGAD" reakciju uz pielietoto spēku – tas radīja enerģiju. Ja TA paaugstinājās, tas notika tāpēc, ka papildus masa traucēja nesējviļņa plūsmai, tāpēc Tone Arm paaugstinājās.

ATMIŅAS ATSAUKŠANA UN INCIDENTU IZLĀDĒŠANA

Palūdz personai atsaukt atmiņā kniebiena brīdi. Ievēro, kā adata uz E-Metra skalas strauji kustas. Apliecini personai, ka viņa to ir izdarījusi, un palūdz viņai to atsaukt atmiņā vēlreiz. Katru reizi, kad persona atceras incidentu, adata reaģē, bet kustība ar katru reizi mazinās. Kad uzlādētā pieredze tiek "as-isēta", masa tiek izpūsta, bloki nesējviļņos mazinās, un Tone Arm sāk virzīties uz leju. Tas, ko redzi uz E-Metra skalas, ir prāta masas, attēlu un enerģijas pārbīdes vizuāls attēlojums.

''FLOATING NEEDLE'' UN JŪTĪBAS NOZĪME


Brīva, neietekmēta adatas kustība, bez skaidriem modeļiem vai reakcijām, tiek saukta par Floating Needle. Tā izsaka mentālās strāvas un E-Metra strāvas mijiedarbību, norādot uz to, ka prātā nav bloķētu plūsmu. Tomēr, preklīra elektriskās izmaiņas var būt ļoti niecīgas. Tāpēc šīs niecīgās nobīdes ir jāpastiprina, lai tās būtu redzamas uz skalas. E-Metrā iebūvēts pastiprinātājs, kas darbojas līdzīgi kā radio vai mūzikas atskaņotāja pastiprinātājs, palielina šīs enerģijas izmaiņas, lai tās būtu vizuāli uztveramas. E-Metra jūtības regulators darbojas līdzīgi kā skaļuma poga radio vai televizorā. Jo augstāka jūtība, jo izteiktāk parādās niecīgās nobīdes. Jūtības pastiprinātājs (booster) paplašina E-Metra diapazonu, lai smalkākie signāli būtu skaidri saskatāmi. Ja jūtība ir pārāk augsta, E-Metrs sāks uztvert ķermeņa signālus, sirdsdarbību utt., kas var traucēt precīzu lasījumu.

E-METRA NOZĪME AUDITĒŠANĀ


E-Metra adatas kustības norāda uz lielākas lādes (charge) zonām preklīra prātā, kas palīdz apmācītam auditoram noteikt: Vai priekšmets vai incidents ir lādēts un jāturpina auditēt. Vai incidents jau ir izdzēsts un tālāka izskatīšana nav nepieciešama. Pilnīga E-Metra lasījumu izpratne ir detalizēti aprakstīta šādos avotos:


- E-Metra mācību filmas
- E-Metra pamati
- E-Metra urbšanas grāmata
- Grāmata "Ievads E-Metrā"
- Diānetikas un Saentoloģijas Tehniskie Biļeteni (12 sējumi)
- LRH lekcijas par E-Metra tehnoloģiju

PAŠNOTEIKTĀS BŪTNES REHABILITĀCIJAS PRIEKŠNOTEIKUMI


Būtnes pašnoteikšanās un iedzimto spēju atjaunošana ir atkarīga no:
a) Labi apmācīta Diānetikas vai Saentoloģijas auditora, kurš ievēro standarta tehnoloģiju precīzu pielietošanu.
b) Izpratnes par prātu un mehānismiem, kas vada preklīru un palīdz viņam izdzēst lādētus incidentus.
c) Pilnīgas prasmes precīzi darboties ar E-Metru.
d) Reālas lādes dzēšanas no preklīra keisa, izmantojot nevainojamu Diānetikas un Saentoloģijas procesu pielietošanu auditēšanā. Kad šie elementi ir vietā, būtne var atgūt savu patieso būtību un sasniegt augstākus eksistences stāvokļus.

Scroll to Top